Výjimečně kvalitní čerstvý extra panenský olivový olej

v našem e-shopu >> mia-italia.it

Slovensky >>

První fázi prodeje v této sezóně už máme za sebou, velmi pěkně děkuji za všechny nákupy. Druhou, s dovozem olivového oleje a prodejem od února, odstartujeme za pár dní. Nová nabídka bude na stránce viditelná již brzy.

 

Nabízím Vám výjimečně kvalitní extra panenský olivový olej přímo z italských rodinných farem. Je lisován jen několik hodin po sklizni. Takový olivový olej jste ještě neměli, jeho chuť si vás získá a vaše zdraví poděkuje

Nikdy jsem nebyl na ničem závislý, ale teď se obávam … Strhujíci chuť i vůně
Radek N.

Sú luxusne! Komu som dal ochutnať ten nechápal aká bomba…
Veno K.

Ako chutí ? No prišiel mi kamarát, že si zoberie fľašku oleja odo mňa. Ochutnal ho, schmatol mi celú bandasku a už som ho nedobehol 😀 Tak taký je olej!
Martin K.

Zásielku som obdržal, ochutnal a odpadol laughing.
Aká vynikajúca chuť!
Karol z Košíc

Další reference >>

Olivy se sbírají a lisují od října do prosince 2021, to znamená, že budete mít super čerstvé zboží s datem spotřeby květen/červenec 2023. Lisují se za studena, teplota při lisování nepřesahuje 27 ° C.

Každý olivový olej který nabízím má velmi nízkou aciditu a vysoký obsah polyfenolů (antioxidantů).

Tento kvalitní olivový olej je vysoce stabilní a tepelně odolný až do 210-220 ° C. Můžete jej používat na studenou i teplou kuchyni. Skladujte při pokojové nebo sklepní teplotě, na tmavém a suchém místě. Olivový olej je balen v třílitrových plechovkách.

OBJEDNÁVKA, PLATBA A DOPRAVA

V sezóně 2021-2022 bude dovoz a prodej olivového oleja probíhat ve dvou fázích. První, těch dřívějších odrůd, bude v listopadu-prosinci 2021, druhý jako jste byli již zvyklí v měsících únor-březen.

Po prokliku z webu do eshopu si olivový olej objednáte. Když už bude olej naskladněn pošlu Vám zálohovou fakturu na částku 20 €/520 Kč za každou objednanou plechovku.

Proč se platí záloha? Výrazně to snižuje riziko nepřevzetí balíku. Mám zkušenosti, že nepřevzatý olivový olej se povaluje v depu i dva týdny. Vrátí se pak v takovém stavu, že je dále neprodejný. Děkujeme za pochopení.

Platbu zálohy realizujte bankovním převodem. Zbylou částku můžete zaplatit bankovním převodem nebo na dobírku. V případě, že při objednávání zvolíte platbu bankovním převodem (ne dobírku), bude Vám zálohovou fakturou účtována cela suma předem, dobírková cena bude nulová.

Olivový olej vám bude doručen DPD kurýrem. Cena za doručení je 6 €/156 Kč, cena dobírky je 2 €/52 Kč. Pro objednávky 4 plechovek a více je DORUČENÍ ZDARMA

Ceny v českých korunách budou upřesněny dle aktuálního kurzu v době dovozu oleje na Slovensko, tedy na začátku listopadu.

Spokojní klienti…

Takže… ani neviem ako začať. Myslím, že som už pár olejov ochutnal a viem trocha rozoznať dobrý od zlého. Tento Váš však nespadá do žiadnej kategórie. Musel som vytvoriť novú: DokonaláDokonalosť.
Neskutočne lahodný, voňavučký (naozaj prvé čo mi napadlo, že trávová vôňa a aj chuť). Super skvelý. Proste milujem Taliansko smile
Dokonalé na tom všetkom bolo aj to, že keď som otvoril plechovku a snažil sa naliať olej do misky, nič nevytieklo. Keď som lepšie pozrel vo vnútri bola žltozelenkavá želatína. Proste tým chladom počas expedície stuhol. Tak som vzal malú lyžičku a vyberal som kúsky oleja. Konzistencia ako jemnučké maslo. Neodolal som a hneď som urobil pár hrianok. No proste absolútne skvelá maškrta.
Ďakujem.

Pavel A.

 

Renáta, vďaka vďaka a ešte raz vďaka … konečne včera sme sa všetci stretli a porovnávali oleje… všetky sú jedna báseň… bude to znieť ako klišé, ale také dobré sme ešte nemali…myslím,  že máte nových odberateľov :-)))

Rudolf S.

Ďakujem, Renátka, ani tento rok oleje nesklamali. Všetky druhy sú výborné na studenú i na teplú kuchyňu. Oleje z obchodu im nesiahajú ani po členky… Najviac zbožňujem len tak namáčať chlieb alebo bagetu so sušenými paradajkami alebo s pretlačeným cesnakom. Jednoduchá mňamka 😋
Keď olej od Vás spomeniem pred kamarátmi, tak chce každý ochutnať. Viacerým som odliala, aby si mohli zobrať domov. Budúci rok si musím objednať aspoň o 5 litrov viac, aby mi ostalo do ďalšej sezóny 🙂
Zuzana P.

Dobrý deň, pani Renátka, dnes nám prišiel olej od Vás. Hneď sme si uvarili špagety “aglio olio”, a je fantastický 😍 Ďakujeme Vám veľmi pekne.
Vierka K.

Oleje od Vás sú balzamom na dušu a moc sa tešíme na nové chuťové zážitky.
Ďakujeme.

Peter V. s rodinou

Chcem sa veľmi poďakovať za skvelý olej, naozaj je perfektný a konzumujem ho tak v teplej ako aj studenej kuchyni. Aj s čerstvo upečeným chlebíkom je super. Určite aj budúcu sezónu budem mať záujem o Váš olej.

Marek Š.

Dobrý deň Renátka, ďakujeme krásne za najlepší olej aký sme kedy jedli a to sme pochodili aj Toskánsko wink. Najviac som bola šťastná, že naše detičky 6 a 9 rokov vylízali misku a ochkali aká to je dobrota smile. Testovali sme s naším domácim kváskovym chlebom, odporúčam.

Zuzana J.

Pani Renáta, olej od Vás chutí zázračne. Nikdy som také množstvo oleja nevlastnila, ale už dnes premýšľam, či mi tých 5l (rozdelila som sa) bude dostačujúcich. Všade ho dávam. Má úžasne „zelenú“ chuť. Aj keď som nikdy v Taliansku nebola, cítim jeho atmosféru na jazyku… tam tak teraz byť 🙂 . Vďaka za túto emóciu, a aj za recepty.

Daniela H.

Pani Renáta, dnes mi prišiel od Vás olivový olej. Okamžite som ho musel ochutnať. Je superný. Jemný , voňavý, pikantnej chuti na koreni, skrátka kvalitný oliváč. Ešte raz Vám ďakujem. So záujmom som si od Vás objednal aj Vašu knihu Taliansko na tanieri.
S pozdravom

Vladimír K.

Milá Renátka, olej je už doma a je naozaj úžasný, veľmi jemný a lahodný, dá sa jesť len tak s dobrým chlebíkom. Teším sa, že mám postarané o originálne darčeky pre všetky priateľky, budem šíriť Vaše dobré meno ďalej. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov. S pozdravom

Martina O.

Olej je fakt super ;-), ten najlepší aký sme jedli. Určite si ho objednáme aj nabudúce.

Emil Š.

Dobrý deň,
olej je super už sa teším na ďalší keď si objednáme po februári
100%
ďakujeme

Andrej H.

Tak OLIVÁČIK je ÚUUUUUŽASNÝ smile
Vôňa je výrazná a fakt cítiť trávičku a chuť?
Tak poďme pekne pomaličky:
prvý moment ako sa dostane na jazyk, hneď cítiť lahodnú a jemnú trošku orieškovú chuť a postupne cítiť lahodnosť a jemnosť a samozrejme jemnú pikantnosť, ktorá je hlavne na konci.
NO PROSTE JE SENZAČNÝ!

Vladimír B.

Počas rokov, kedy som prišiel na chuť olivovému oleju, som vyskúšal desiatky značiek a obchodov. Dnes na Slovensku „ide“, tak ako v celom svete, pojem BIO. Sme ochotní zaplatiť za tento nápis na potravinách niekoľkonásobné sumy oproti „hypemarketovým“ potravinám. Dovolím si však povedať, že minimálne 80% z toho je klamstvo. A tak to je aj v prípade olivových olejov. Stále som hľadal ten najlepší a dostupný v mojom okolí. Ale ani po vyskúšaní tých BIO som nebol až taký spokojný. Náhodou, už ani neviem ako, som narazil na stránku vinis.sk a povedal som si, že vyskúšam ponúkané oleje. Bol som veľmi milo prekvapený. Tento olej pre mňa spĺňa všetky kritériá na kvalitný a chuťovo vynikajúci olej. Neviem ako laik zhodnotiť aciditu, alebo iné chemické vlastnosti. Ale skúste si ho naliať do bieleho skla a uvidíte tú krásnu zelenú farbu, ktorú by ste pri bežných olejoch z obchodov márne hľadali. Skúste si privoňať a trieť ho medzi rukami. Zavrite pri tom oči. Je to nádherná aróma, ktorú som pri inom oleji nepoznal. A kto má chuť, nech si odpije a na jazyku naozaj ucíti ozajstný olivový olej. Od tohto okamžiku iné značky nehľadám a držím pani Renáte palce, aby jej nadšenie z dovozu takýchto produktov vydržalo. O zdravotných účinkoch olivového oleja nemôže pochybovať nikto a tento môžete naozaj extra využiť na všetky spôsoby, ako ho využívam aj ja. Ako na studenú, tak na teplú kuchyňu, pre odvážnych na pitie a pre dámy na kozmetické účely. Veď všetky firmy dnes propagujú drahé krémy a kozmetické prípravky s nízkym pH a tu máte niečo od prírody. Stačí pár kvapiek oleja v rukách zmiešať s pár kvapkami vody a máte tu spolu s ďalšími látkami obsiahnutými v olivovom oleji ideálny „krém“ na pleť. Takže dobrú chuť a na krásu.

MUDr. Martin Štefek