Spokojní klienti…

Dobrý večer, chcel by som sa opýtať či náhodou neostal ešte nejaký olej,  lebo kamaráti okoštovali a teraz mi nedajú pokoj a chcú moje zásoby odkúpiť, ale ja to nepredám 😀

Viktor M.

Dobrý večer Renátka,
dnes k nam dorazil oliváčik, je fantastický, krásne voňavý, farba sýta nádherná a tááá chuť.. no proste som sa ocitol na Talianskom vidieku. Okamžite sme koštovali, je 
proste fantastický. Chcem sa Vám Renátka veľmi poďakovať, že nám takéto niečo umožňujete si užívať. Ešte si objednáme z tých čo máte navyše, ak to ešte stíhame.
Dnes večer skúsim doobjednať, dúfam že sa nám ujde.
Ďakujem veľmi pekne s pozdravom
Vlado K.

Dobrý deň pani Renátka,
olej od Vás je úžasný. Momentálne používam Rufolo – už som minula takmer celú plechovku. Je voňavý, chutný, vychutnávam si ho pri každom použití a myslím, že aj moja rodina „fičí“ na ňom. Píšem aj preto, aby som sa spýtala, či Vám náhodou ešte nezostal „na sklade“ niektorý z týchto olejov. Rada by som doplnila zásoby, lebo vidím, že u nás sa čoskoro minie.
Ak nie, moja škoda, na budúce si objednám viac 😉😋

Iveta B.

Chcem len napísať, že olivový olej som neznášala a kúpila som ho pre manžela. Ale tento olej je úžasný a schovala som si ho pre seba  😍 … ale naozaj, tie čo sme mali doteraz mi nechutili a bolo mi po nich ťažko a to sme ich kupovali v Chorvátsku priamo od pani kde sme aj bývali, bola som aj v jej olivovom háji, no olej tam už nekúpim. Ďakujeme.
Eva F.

Dobrý večer, práve som použila na večeru olivový olej od Vás. Tak mi napadlo že Vám napíšem, lebo je úžasný a som spokojná že som si ho u Vás objednala.
Môj muž je Talian a tiež povedal, že je výborný. Vždy keď ideme z Talianska, tak si vezieme plné auto potravín a aj olej, lebo môj muž by asi zahynul bez nejakých tých talianskych potravinových „vychytávok“.
Teraz však bola táto kríza, čiže asi tak skoro sa tam nedostaneme … ale ešte mám od Vás našťastie v zásobe aspoň ten olej. Budúci rok si určite objednám opäť ale viac plechoviek. Keď budete robiť objednávky tak určite nám dajte vedieť, aby sme to nepremeškali. Pekný víkend Vám želáme.

Janetta P.

Olej je super, len má jednu chybu, strašne rýchlo sa míňa … 😀

Marek K.

Sú luxusne! Komu som dal ochutnať ten nechápal aká bomba…
Veno K.

Renáta, vďaka vďaka a ešte raz vďaka … konečne včera sme sa všetci stretli a porovnávali oleje… všetky sú jedna báseň… bude to znieť ako klišé, ale také dobré sme ešte nemali…myslím,  že máte nových odberateľov :-)))

Rudolf S.

Oleje sme pokoštovali už všetky, sú fantastické. Každý je iný, inak jedinečný… používame ich každý deň a vyberáme podľa toho, na ktorý máme zrovna náladu. Fakt sú unikátne-moc chválim Vašu prácu.

Peter V.

Musím Vám povedať, že taký neskutočne chutný olej som v živote v ústach nemala a už teraz ľutujem, že som si neobjednala viac… 😔
Začala som protizápalovú stravu a postupne plánujem prejsť na paleo, kvalitné tuky sú v tejto strave veľmi dôležité a ja ich budem mať maaaalo…
Už teraz čakám, kedy budete robiť objednávky na budúci rok 😁
Ďakujem za všetkých, že to pre nás robíte, že nám ich s láskou vozíte ❤️
Zdenka Z.

Dobrý deň, pani Renátka, dnes nám prišiel olej od Vás. Hneď sme si uvarili špagety “aglio olio”, a je fantastický 😍 Ďakujeme Vám veľmi pekne.
Vierka K.

Olej je proste neskutočný. Odkedy kupujem od Vás, nič iné ani nechcem. Proste top kvalita ❤️
Gabriel S.

Oleje od Vás sú balzamom na dušu a moc sa tešíme na nové chuťové zážitky.
Ďakujeme.

Peter V. s rodinou

Ako chutí ? No prišiel mi kamarát, že si zoberie fľašku oleja odo mňa. Ochutnal ho, schmatol mi celú bandasku a už som ho nedobehol 😀 Tak taký je olej!
Martin K.

Musím povedať, že tento olej je jedinečný! Samozrejme, v našich podmienkach a kvalite potravín, ja osobne asi až teraz pociťujem, čo je naozaj olej vo vysokej kvalite. Treba si zvyknúť na tú chuť, farbu a vôňu, ale v mojom prípade to „zvyknutie si“ trvalo skutočne veľmi rýchlo.
Manželka si k oleju síce ešte nenašla cestu, ale jej mamka, a moja milá svokra, pre ktorú sme tiež objednali, sa už veľmi teší. Vzhľadom však na situáciu (corona) sme jej ho ešte nestihli doručiť. V každom prípade, ja za seba som veľmi spokojný a ďakujem Vám za túto príležitosť. 

Tomáš J.

Chcem sa veľmi poďakovať za skvelý olej, naozaj je perfektný a konzumujem ho tak v teplej ako aj studenej kuchyni. Aj s čerstvo upečeným chlebíkom je super. Určite aj budúcu sezónu budem mať záujem o Váš olej.

Marek Š.

Dobrý deň Renátka, ďakujeme krásne za najlepší olej aký sme kedy jedli a to sme pochodili aj Toskánsko wink. Najviac som bola šťastná, že naše detičky 6 a 9 rokov vylízali misku a ochkali aká to je dobrota smile. Testovali sme s naším domácim kváskovym chlebom, odporúčam.

Zuzana J.

Zásielku som obdržal, ochutnal a odpadol laughing. Aká vynikajúca chuť!

Karol z Košíc

Ďakujem veľmi pekne za oleje. Zatiaľ som ochutnala ten bio a je dobrý hustý zelenkavý. Ďakujem aj za skvelú komunikáciu a za celé vybavenie. Perfektné.
Aj  ja milujem Taliansko. 
Želám všetko len to najlepšie.
Katarína V.

Pani Renáta, olej od Vás chutí zázračne. Nikdy som také množstvo oleja nevlastnila, ale už dnes premýšľam, či mi tých 5l (rozdelila som sa) bude dostačujúcich. Všade ho dávam. Má úžasne „zelenú“ chuť. Aj keď som nikdy v Taliansku nebola, cítim jeho atmosféru na jazyku… tam tak teraz byť 🙂 . Vďaka za túto emóciu, a aj za recepty.

Daniela H.

Pani Renáta, dnes mi prišiel od Vás olivový olej. Okamžite som ho musel ochutnať. Je superný. Jemný , voňavý, pikantnej chuti na koreni, skrátka kvalitný oliváč. Ešte raz Vám ďakujem. So záujmom som si od Vás objednal aj Vašu knihu Taliansko na tanieri.
S pozdravom

Vladimír K.

Milá Renátka, olej je už doma a je naozaj úžasný, veľmi jemný a lahodný, dá sa jesť len tak s dobrým chlebíkom. Teším sa, že mám postarané o originálne darčeky pre všetky priateľky, budem šíriť Vaše dobré meno ďalej. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov. S pozdravom

Martina O.

Olej je fakt super ;-), ten najlepší aký sme jedli. Určite si ho objednáme aj nabudúce.

Emil Š.

Takže… ani neviem ako začať. Myslím, že som už pár olejov ochutnal a viem trocha rozoznať dobrý od zlého. Tento Váš však nespadá do žiadnej kategórie. Musel som vytvoriť novú: DokonaláDokonalosť.
Neskutočne lahodný, voňavučký (naozaj prvé čo mi napadlo, že trávová vôňa a aj chuť). Super skvelý. Proste milujem Taliansko smile
Dokonalé na tom všetkom bolo aj to, že keď som otvoril plechovku a snažil sa naliať olej do misky, nič nevytieklo. Keď som lepšie pozrel vo vnútri bola žltozelenkavá želatína. Proste tým chladom počas expedície stuhol. Tak som vzal malú lyžičku a vyberal som kúsky oleja. Konzistencia ako jemnučké maslo. Neodolal som a hneď som urobil pár hrianok. No proste absolútne skvelá maškrta.
Ďakujem.

Pavel A.

Dobrý deň,
olej je super už sa teším na ďalší keď si objednáme po februári
100%
ďakujeme

Andrej H.

Tak OLIVÁČIK je ÚUUUUUŽASNÝ smile
Vôňa je výrazná a fakt cítiť trávičku a chuť?
Tak poďme pekne pomaličky:
prvý moment ako sa dostane na jazyk, hneď cítiť lahodnú a jemnú trošku orieškovú chuť a postupne cítiť lahodnosť a jemnosť a samozrejme jemnú pikantnosť, ktorá je hlavne na konci.
NO PROSTE JE SENZAČNÝ!

Vladimír B.

Počas rokov, kedy som prišiel na chuť olivovému oleju, som vyskúšal desiatky značiek a obchodov. Dnes na Slovensku „ide“, tak ako v celom svete, pojem BIO. Sme ochotní zaplatiť za tento nápis na potravinách niekoľkonásobné sumy oproti „hypemarketovým“ potravinám. Dovolím si však povedať, že minimálne 80% z toho je klamstvo. A tak to je aj v prípade olivových olejov. Stále som hľadal ten najlepší a dostupný v mojom okolí. Ale ani po vyskúšaní tých BIO som nebol až taký spokojný. Náhodou, už ani neviem ako, som narazil na stránku vinis.sk a povedal som si, že vyskúšam ponúkané oleje. Bol som veľmi milo prekvapený. Tento olej pre mňa spĺňa všetky kritériá na kvalitný a chuťovo vynikajúci olej. Neviem ako laik zhodnotiť aciditu, alebo iné chemické vlastnosti. Ale skúste si ho naliať do bieleho skla a uvidíte tú krásnu zelenú farbu, ktorú by ste pri bežných olejoch z obchodov márne hľadali. Skúste si privoňať a trieť ho medzi rukami. Zavrite pri tom oči. Je to nádherná aróma, ktorú som pri inom oleji nepoznal. A kto má chuť, nech si odpije a na jazyku naozaj ucíti ozajstný olivový olej. Od tohto okamžiku iné značky nehľadám a držím pani Renáte palce, aby jej nadšenie z dovozu takýchto produktov vydržalo. O zdravotných účinkoch olivového oleja nemôže pochybovať nikto a tento môžete naozaj extra využiť na všetky spôsoby, ako ho využívam aj ja. Ako na studenú, tak na teplú kuchyňu, pre odvážnych na pitie a pre dámy na kozmetické účely. Veď všetky firmy dnes propagujú drahé krémy a kozmetické prípravky s nízkym pH a tu máte niečo od prírody. Stačí pár kvapiek oleja v rukách zmiešať s pár kvapkami vody a máte tu spolu s ďalšími látkami obsiahnutými v olivovom oleji ideálny „krém“ na pleť. Takže dobrú chuť a na krásu.

MUDr. Martin Štefek