Čerstvý olivový olej extra panenský lisovaný za studena

Olej je na sklade, rozvoz po Slovensku a do Čiech bude prebiehať nasledujúce týždne.

Ponúkam Vám najkvalitnejšie extra panenské olivové oleje priamo z talianskych rodinných fariem. Sú čerstvo lisované zo vzácnej odrody CORATINA . . . taký olej ste ešte nemali, jeho výnimočná chuť si vás získa a vaše zdravie sa poďakuje

Slová spokojných zákazníkov:

Sú luxusne! Komu som dal ochutnať ten nechápal aká bomba…

Veno K.

Ako chutí ? No prišiel mi kamarát, že si zoberie fľašku oleja odo mňa. Ochutnal ho, schmatol mi celú bandasku a už som ho nedobehol 😀 Tak taký je olej!
Martin K.

Zásielku som obdržal, ochutnal a odpadol laughing.
Aká vynikajúca chuť!
Karol z Košíc

 

Olej je proste neskutočný. Odkedy kupujem od Vás, nič iné ani nechcem. Proste top kvalita ❤️

Gabriel S.

Ponúkané oleje sú lisované koncom novembra/začiatkom decembra, to znamená, že budete mať super čerstvý tovar s dátumom spotreby jún/júl 2022. Sú lisované za studena, teplota pri lisovaní nepresahuje 27°C.

Oleje z odrody CORATINA majú veľmi nízku kyslosť a oproti iným odrodám až niekoľkonásobne vyšší obsah polyfenolov (viac ako 700mg/kg). Žiadna iná odroda neobsahuje toľko antioxidantov.

Tieto kvalitné olivové oleje sú vysoko stabilné a tepelne odolné až do 210-220°C. Môžete ich používať na studenú aj teplú kuchyňu. Skladujte pri izbovej alebo pivničnej teplote, na tmavom a suchom mieste.

Olej Orgolio

Olej Orgolio v bio kvalite je extra panenský lisovaný za studena z jedinečnej odrody Coratina 100%. Má krásne silnú vôňu čerstvých olív, plnú a intenzívnu chuť v troch vlnách: hneď na začiatku jazyka cítite olivovú dužinu, v druhej vlne na koreni jazyka sa rozvinie chuť pripomínajúca artičoky a rukolu, v tretej vlne v hrdle vás pomaly zahreje príjemná pikantná chuť.

Má zeleno-zlatistú farbu, výraznú chuť olív s príjemne pikantným záverom.

Plechovka je vybavená praktickým uzáverom.

Cena:

5 litrové balenie 71 € / 1917 Kč

3 litrové balenie 47 € / 1269 Kč  

viac info o oleji >>

Formulár na objednávku olivového oleja 2021

Poprosím Vás vypĺňať formulár spisovne, nie všetko malými písmenami alebo skratkami.

Začiatkom februára 2021 Vám pošlem zálohovú faktúru na čiastku 20 € / 540 za každú objednanú plechovku.

Prečo sa platí záloha?

Výrazne to znižuje riziko neprevzatia balíka. Mám skúsenosti, že neprevzatý olej sa povaľuje v depe aj dva týždne. Vráti sa mi potom v takom stave, že je ďalej nepredajný.

Ďakujem za porozumenie.

Platbu zálohy realizujte bankovým prevodom.

Zvyšnú čiastku môžete zaplatiť bankovým prevodom alebo na dobierku. Olej vám bude doručený kuriérom.

Cena za doručenie kuriérom vrátane dobierky je 10 € / 270  (cena zahŕňa manipulačné, balné, palivový a mýtny poplatok).
Pre objednávky 20 litrov a viac je DORUČENIE ZDARMA

ZMENY V OBJEDNÁVKE: Pre tých, ktorí už raz v aktuálnej sezóne vyplnili a odoslali formulár a chcú zmeniť resp. doplniť svoju objednávku nevypĺňajte prosím formulár druhýkrát, ale svoju zmenu mi napíšte do mailu renata@milujemtaliansko.sk 

Najneskôr do dvoch pracovných dní Vám pošlem potvrdzovací mail. Ak Vám nepríde, napíšte mi na renata@milujemtaliansko.sk

Spokojní klienti…

Takže… ani neviem ako začať. Myslím, že som už pár olejov ochutnal a viem trocha rozoznať dobrý od zlého. Tento Váš však nespadá do žiadnej kategórie. Musel som vytvoriť novú: DokonaláDokonalosť.
Neskutočne lahodný, voňavučký (naozaj prvé čo mi napadlo, že trávová vôňa a aj chuť). Super skvelý. Proste milujem Taliansko smile
Dokonalé na tom všetkom bolo aj to, že keď som otvoril plechovku a snažil sa naliať olej do misky, nič nevytieklo. Keď som lepšie pozrel vo vnútri bola žltozelenkavá želatína. Proste tým chladom počas expedície stuhol. Tak som vzal malú lyžičku a vyberal som kúsky oleja. Konzistencia ako jemnučké maslo. Neodolal som a hneď som urobil pár hrianok. No proste absolútne skvelá maškrta.
Ďakujem.

Pavel A.

 

Renáta, vďaka vďaka a ešte raz vďaka … konečne včera sme sa všetci stretli a porovnávali oleje… všetky sú jedna báseň… bude to znieť ako klišé, ale také dobré sme ešte nemali…myslím,  že máte nových odberateľov :-)))

Rudolf S.

Ďakujem, Renátka, ani tento rok oleje nesklamali. Všetky druhy sú výborné na studenú i na teplú kuchyňu. Oleje z obchodu im nesiahajú ani po členky… Najviac zbožňujem len tak namáčať chlieb alebo bagetu so sušenými paradajkami alebo s pretlačeným cesnakom. Jednoduchá mňamka 😋
Keď olej od Vás spomeniem pred kamarátmi, tak chce každý ochutnať. Viacerým som odliala, aby si mohli zobrať domov. Budúci rok si musím objednať aspoň o 5 litrov viac, aby mi ostalo do ďalšej sezóny 🙂
Zuzana P.

Dobrý deň, pani Renátka, dnes nám prišiel olej od Vás. Hneď sme si uvarili špagety “aglio olio”, a je fantastický 😍 Ďakujeme Vám veľmi pekne.
Vierka K.

Oleje od Vás sú balzamom na dušu a moc sa tešíme na nové chuťové zážitky.
Ďakujeme.

Peter V. s rodinou

Chcem sa veľmi poďakovať za skvelý olej, naozaj je perfektný a konzumujem ho tak v teplej ako aj studenej kuchyni. Aj s čerstvo upečeným chlebíkom je super. Určite aj budúcu sezónu budem mať záujem o Váš olej.

Marek Š.

Dobrý deň Renátka, ďakujeme krásne za najlepší olej aký sme kedy jedli a to sme pochodili aj Toskánsko wink. Najviac som bola šťastná, že naše detičky 6 a 9 rokov vylízali misku a ochkali aká to je dobrota smile. Testovali sme s naším domácim kváskovym chlebom, odporúčam.

Zuzana J.

Pani Renáta, olej od Vás chutí zázračne. Nikdy som také množstvo oleja nevlastnila, ale už dnes premýšľam, či mi tých 5l (rozdelila som sa) bude dostačujúcich. Všade ho dávam. Má úžasne „zelenú“ chuť. Aj keď som nikdy v Taliansku nebola, cítim jeho atmosféru na jazyku… tam tak teraz byť 🙂 . Vďaka za túto emóciu, a aj za recepty.

Daniela H.

Pani Renáta, dnes mi prišiel od Vás olivový olej. Okamžite som ho musel ochutnať. Je superný. Jemný , voňavý, pikantnej chuti na koreni, skrátka kvalitný oliváč. Ešte raz Vám ďakujem. So záujmom som si od Vás objednal aj Vašu knihu Taliansko na tanieri.
S pozdravom

Vladimír K.

Milá Renátka, olej je už doma a je naozaj úžasný, veľmi jemný a lahodný, dá sa jesť len tak s dobrým chlebíkom. Teším sa, že mám postarané o originálne darčeky pre všetky priateľky, budem šíriť Vaše dobré meno ďalej. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov. S pozdravom

Martina O.

Olej je fakt super ;-), ten najlepší aký sme jedli. Určite si ho objednáme aj nabudúce.

Emil Š.

Dobrý deň,
olej je super už sa teším na ďalší keď si objednáme po februári
100%
ďakujeme

Andrej H.

Tak OLIVÁČIK je ÚUUUUUŽASNÝ smile
Vôňa je výrazná a fakt cítiť trávičku a chuť?
Tak poďme pekne pomaličky:
prvý moment ako sa dostane na jazyk, hneď cítiť lahodnú a jemnú trošku orieškovú chuť a postupne cítiť lahodnosť a jemnosť a samozrejme jemnú pikantnosť, ktorá je hlavne na konci.
NO PROSTE JE SENZAČNÝ!

Vladimír B.