mia-italia.it

💚🤍❤️

Čerstvý olivový olej extra panenský lisovaný za studena

Olej sme doviezli začiatkom februára, môžete si ho objednať vo formulári nižšie.

Ponúkam Vám výnimočne kvalitný extra panenský olivový olej priamo z talianskych rodinných fariem. Je lisovaný len niekoľko hodín po zbere. Taký olivový olej ste ešte nemali, jeho chuť si vás získa a vaše zdravie sa poďakuje ❤ 

Slová spokojných zákazníkov:

Nikdy jsem nebyl na ničem závislý, ale teď se obávam … Strhujíci chuť i vůně
Radek N.

Sú luxusne! Komu som dal ochutnať ten nechápal aká bomba…
Veno K.

Ako chutí ? No prišiel mi kamarát, že si zoberie fľašku oleja odo mňa. Ochutnal ho, schmatol mi celú bandasku a už som ho nedobehol 😀 Tak taký je olej!
Martin K.

Zásielku som obdržal, ochutnal a odpadol laughing.
Aká vynikajúca chuť!
Karol z Košíc

Ďalšie referencie >>

Olej Orgolio

Olej Orgolio v bio kvalite je filtrovaný extra panenský lisovaný za studena z jedinečnej odrody Coratina 100%. Má krásne silnú vôňu čerstvých olív, plnú a intenzívnu chuť v troch vlnách: hneď na začiatku jazyka cítite olivovú dužinu, v druhej vlne na koreni jazyka sa rozvinie chuť pripomínajúca artičoky a rukolu, v tretej vlne v hrdle vás pomaly zahreje príjemná pikantná chuť.

zber: november/december 2021
acidita: 0,15 %
peroxidy: 2,9 meq O2/kg
polyfenoly: 618 mg/kg

Cena: 3 litrové balenie 49€

viac info o oleji >>

Olej Rufolo

Olej Rufolo je filtrovaný extra panenský lisovaný za studena z odrôd Ogliarola 50% a Coratina 50%. Jemná Ogliarola vyrovnáva chuť dominantnej Coratiny. Výsledkom je lahodný harmonický olej. Olej Rufolo je z prímorskej oblasti Giovinazzo. Má veľmi zaujímavú chuť … na koreni jazyka vytvorí chuť rukoly, ktorá zmizne behom pár sekúnd a zanechá ako hovoria Taliani “ bocca pulita“ čisté ústa.

zber: november/december 2021
acidita: 0,24 %
peroxidy: 4,2 meq O2/kg
polyfenoly: 681 mg/kg

3 litrové balenie  49€

viac info o oleji >>

Olej Andante

Olej Andante v bio kvalite je extra panenský lisovaný za studena z odrody Leccino 100%.

Má zeleno-zlatistú farbu. Vôňa pripomína čerstvo pokosenú trávu, má jemnú chuť bez výrazných tónov rukoly a veľmi jemný pikantný záver.

zber: november 2021
acidita: 0,16 %
peroxidy: 4,8 meq O2/kg
polyfenoly: 482,2 mg/kg

Cena: 3 litrové balenie 49€

viac info o oleji >>

OBJEDNÁVKA, PLATBA A DOPRAVA  

K objednávke oleja stačí vyplniť formulár. V priebehu februára Vám pošlem zálohovú faktúru na čiastku 10 € za každú objednanú plechovku. olivovy olej

Prečo sa platí záloha? Výrazne to znižuje riziko neprevzatia balíka. Mám skúsenosti, že neprevzatý olivový olej sa povaľuje v depe aj dva týždne. Vráti sa potom v takom stave, že ďalej je nepredajný. Ďakujem za porozumenie. olivovy olej

Platbu zálohy realizujte bankovým prevodom. Zvyšnú čiastku môžete zaplatiť bankovým prevodom alebo na dobierku. V prípade, ak pri objednávaní zvolíte platbu bankovým prevodom (nie dobierku), bude Vám zálohovou faktúrou účtovaná cela suma vopred, dobierková cena bude nulová.

Olivový olej vám bude doručený DPD kuriérom. Cena za doručenie je 6 , cena dobierky je 3 .
Pre objednávky 4 plechoviek a viac je DORUČENIE ZDARMA 


ZMENY V OBJEDNÁVKE:
Pre tých, ktorí už raz v aktuálnej sezóne vyplnili a odoslali formulár a chcú zmeniť resp. doplniť svoju objednávku nevypĺňajte prosím formulár druhýkrát, ale svoju zmenu mi napíšte do mailu
renata@mia-italia.it

Formulár na objednávku olivového oleja

február 2022

Spokojní klienti…

Sú luxusne! Komu som dal ochutnať ten nechápal aká bomba…
Veno K.

Dobrý deň, pani Renátka, dnes nám prišiel olej od Vás. Hneď sme si uvarili špagety “aglio olio”, a je fantastický 😍 Ďakujeme Vám veľmi pekne.
Vierka K.

Olej je proste neskutočný. Odkedy kupujem od Vás, nič iné ani nechcem. Proste top kvalita ❤️
Gabriel S.

Oleje od Vás sú balzamom na dušu a moc sa tešíme na nové chuťové zážitky.
Ďakujeme.

Peter V. s rodinou

Ako chutí ? No prišiel mi kamarát, že si zoberie fľašku oleja odo mňa. Ochutnal ho, schmatol mi celú bandasku a už som ho nedobehol 😀 Tak taký je olej!
Martin K.

Chcem sa veľmi poďakovať za skvelý olej, naozaj je perfektný a konzumujem ho tak v teplej ako aj studenej kuchyni. Aj s čerstvo upečeným chlebíkom je super. Určite aj budúcu sezónu budem mať záujem o Váš olej.

 

Marek Š.

Dobrý deň Renátka, ďakujeme krásne za najlepší olej aký sme kedy jedli a to sme pochodili aj Toskánsko wink. Najviac som bola šťastná, že naše detičky 6 a 9 rokov vylízali misku a ochkali aká to je dobrota smile. Testovali sme s naším domácim kváskovym chlebom, odporúčam.

Zuzana J.

Pani Renáta, olej od Vás chutí zázračne. Nikdy som také množstvo oleja nevlastnila, ale už dnes premýšľam, či mi tých 5l (rozdelila som sa) bude dostačujúcich. Všade ho dávam. Má úžasne „zelenú“ chuť. Aj keď som nikdy v Taliansku nebola, cítim jeho atmosféru na jazyku… tam tak teraz byť 🙂 . Vďaka za túto emóciu, a aj za recepty.

Daniela H.

Zásielku som obdržal, ochutnal a odpadol laughing. Aká vynikajúca chuť!

Karol z Košíc

Pani Renáta, dnes mi prišiel od Vás olivový olej. Okamžite som ho musel ochutnať. Je superný. Jemný , voňavý, pikantnej chuti na koreni, skrátka kvalitný oliváč. Ešte raz Vám ďakujem. So záujmom som si od Vás objednal aj Vašu knihu Taliansko na tanieri.
S pozdravom

Vladimír K.

Milá Renátka, olej je už doma a je naozaj úžasný, veľmi jemný a lahodný, dá sa jesť len tak s dobrým chlebíkom. Teším sa, že mám postarané o originálne darčeky pre všetky priateľky, budem šíriť Vaše dobré meno ďalej. Ešte raz ďakujem a prajem veľa úspechov. S pozdravom

Martina O.

Olej je fakt super ;-), ten najlepší aký sme jedli. Určite si ho objednáme aj nabudúce.

Emil Š.

Takže… ani neviem ako začať. Myslím, že som už pár olejov ochutnal a viem trocha rozoznať dobrý od zlého. Tento Váš však nespadá do žiadnej kategórie. Musel som vytvoriť novú: DokonaláDokonalosť.
Neskutočne lahodný, voňavučký (naozaj prvé čo mi napadlo, že trávová vôňa a aj chuť). Super skvelý. Proste milujem Taliansko smile
Dokonalé na tom všetkom bolo aj to, že keď som otvoril plechovku a snažil sa naliať olej do misky, nič nevytieklo. Keď som lepšie pozrel vo vnútri bola žltozelenkavá želatína. Proste tým chladom počas expedície stuhol. Tak som vzal malú lyžičku a vyberal som kúsky oleja. Konzistencia ako jemnučké maslo. Neodolal som a hneď som urobil pár hrianok. No proste absolútne skvelá maškrta.
Ďakujem.

Pavel A.

Dobrý deň,
olej je super už sa teším na ďalší keď si objednáme po februári
100%
ďakujeme

Andrej H.

Tak OLIVÁČIK je ÚUUUUUŽASNÝ smile
Vôňa je výrazná a fakt cítiť trávičku a chuť?
Tak poďme pekne pomaličky:
prvý moment ako sa dostane na jazyk, hneď cítiť lahodnú a jemnú trošku orieškovú chuť a postupne cítiť lahodnosť a jemnosť a samozrejme jemnú pikantnosť, ktorá je hlavne na konci.
NO PROSTE JE SENZAČNÝ!

Vladimír B.

Počas rokov, kedy som prišiel na chuť olivovému oleju, som vyskúšal desiatky značiek a obchodov. Dnes na Slovensku „ide“, tak ako v celom svete, pojem BIO. Sme ochotní zaplatiť za tento nápis na potravinách niekoľkonásobné sumy oproti „hypemarketovým“ potravinám. Dovolím si však povedať, že minimálne 80% z toho je klamstvo. A tak to je aj v prípade olivových olejov. Stále som hľadal ten najlepší a dostupný v mojom okolí. Ale ani po vyskúšaní tých BIO som nebol až taký spokojný. Náhodou, už ani neviem ako, som narazil na stránku vinis.sk a povedal som si, že vyskúšam ponúkané oleje. Bol som veľmi milo prekvapený. Tento olej pre mňa spĺňa všetky kritériá na kvalitný a chuťovo vynikajúci olej. Neviem ako laik zhodnotiť aciditu, alebo iné chemické vlastnosti. Ale skúste si ho naliať do bieleho skla a uvidíte tú krásnu zelenú farbu, ktorú by ste pri bežných olejoch z obchodov márne hľadali. Skúste si privoňať a trieť ho medzi rukami. Zavrite pri tom oči. Je to nádherná aróma, ktorú som pri inom oleji nepoznal. A kto má chuť, nech si odpije a na jazyku naozaj ucíti ozajstný olivový olej. Od tohto okamžiku iné značky nehľadám a držím pani Renáte palce, aby jej nadšenie z dovozu takýchto produktov vydržalo. O zdravotných účinkoch olivového oleja nemôže pochybovať nikto a tento môžete naozaj extra využiť na všetky spôsoby, ako ho využívam aj ja. Ako na studenú, tak na teplú kuchyňu, pre odvážnych na pitie a pre dámy na kozmetické účely. Veď všetky firmy dnes propagujú drahé krémy a kozmetické prípravky s nízkym pH a tu máte niečo od prírody. Stačí pár kvapiek oleja v rukách zmiešať s pár kvapkami vody a máte tu spolu s ďalšími látkami obsiahnutými v olivovom oleji ideálny „krém“ na pleť. Takže dobrú chuť a na krásu.

MUDr. Martin Štefek